şimdi:Hakkımızda > Hakkımızda

     Bonan Technology Co.,Ltd.Alman Pilling ve Çin'de Berg'in temsilciliğini yapmıştır.. Daha sonra, Bonan Technology Co.,Ltd. İtalya firması ile işbirliği yaparak Çin pazarında sıcak daldırma galvanizleme tesisleri inşa etmiştir. İtalya firması dan ayrıldıktan sonra, 2000 yılında Shanghai Jiading İlçesi'nde bulunan şirket Shanghai Bonan Technology Co.,Ltd.adı altında kuruldu ve fabrika 32.8 dönüm  bir alanı kaplamaktadır .Şirket,Zhangjiakou City, Hebei Eyaleti nde yer almaktadır. Shanghai Bonan Technology Co.,Ltd.profesyonel galvanizleme ekipman sağlama ve eğitim, tasarım, imalat, montaj yapan ve dünyanın en seçkin galvanizleme tedarikçilerinden biri haline geldi.üretim şirketi; Nisan 2013 yılında  üretim genişletmek için 50 dönümlük arazi satın alindı. Yeni tesis (havadan görünümü bakınız) şu anda yapım aşamasındadır. 

   Bugüne kadar yaklaşık 200 galvanizleme tesisi / hatları tasarlanmış ve Bonan Company tarafından imal edilmiştir, Başlıca ülkeler Çin, Hollanda, Avustralya, Türkiye, Rusya, Hindistan, ürdün, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, Mısır, Suriye, Azerbaycan İran, vb. Bunun yanında  Almanya, İtalya, Hollanda, ABD, Kanada, Avustralya, en gelişmiş teknik ve en son pazar trendlerini sahip galvanizleme şirketlerle ile temas halindeyiz.. Bu yüzden  müşterilerimiz tarafından takdir edilmekteyiz.En az çinko tüketimi,, daha düşük enerji tüketimi, mükemmel kalite, bizim ileri teknik ve ekipmanlarımızın sonucudur.


İşimiz ağırlıklı olarak aşağıdaki alanları kapsar:
1. PARÇA GALVANİZ TESİSİ- çelik kuleler, tüp kule parçaları, otoyol raylar ve aydınlatma direkleri gibi: İnşaat parçaları.Çelik borular.
2. Galvaniz hatları: 1/2 "8" çelik boruya uygun.
3. Galvanizleme hatları:Cıvata, somun ve diğer küçük parçalar için.
4.  Elektro galvaniz  hattı.
5.  Tel galvaniz hattı.
6.  Asit giderme ajanı, asit antifume ajan, ajan pasivasyon ve çinko külü işlemi. 
7.  Şantiye galvanizleme tekniği eğitimi.


TEMAS

Shanghai Bonan Technology Co.,Ltd.

Add:Villa 159, No.819 Fanglin Road, Nanxiang Town, Jiading district, Shanghai, 201802 P. R. China

TEL: 0086-21-59920053,  18917850480 ,FAX:0086-21-64874033

E-mail: haojiantang@163.com